Doradca techniczno-handlowy

Wymagania:

  • wykształcenie minimum średnie o kierunku elektrycznym
  • bardzo dobra znajomość aparatury niskiego napięcia
  • biegła umiejętność interpretacji projektów instalacji elektrycznych
  • bardzo dobra organizacja pracy i samodzielność w działaniu
  • kreatywność i pomysłowość
  • prawo jazdy kat. B
  • znajomość obsługi AutoCAD

Dodatkowym atutem będzie:

  • znajomość budowy i produkcji rozdzielnic niskiego napięcia

Zakres obowiązków:

  • przygotowywanie i negocjowanie ofert handlowych
  • doradztwo techniczne dla klientów
  • umiejętne rozwiązywanie i natychmiastowe działanie na pojawiające się problemy klientów

Oferujemy:

  • samodzielne, odpowiedzialne stanowisko
  • pracę nad ciekawymi projektami w branży
  • niezbędne narzędzia pracy (telefon, komputer)